INFO

 

Každý žák má pro skupinu "B" předepsaných podle zákona 247/2000 Sb. 28 jízdních hodin. Jízdní hodina trvá 45 minut a žák může v jeden den absolvovovat pouze 2 jízdní hodiny, což je celkem 90 minut jako vyučovací hodiny ve škole.

  Výcvik může začít 6 měsíců před dosažením věku. Ke zkoušce smí jít žák nejdříve den po 18-tých narozeninách.

 Zkouška se skláda z pravidel silničního provozu viz  etesty2.mdcr.cz  a dělá se na Magitrátu hl.města Prahy, v ulici Nad vršovskou  horou 88, Praha 10,  Bohdaiec a to na PC. Pokud žák nesplní testy, není připuštěn ke zkoušce z praktické  jízdy. Zkouška z  praktické jízdy se dělá v autoškole většinou do týdne po absolvování  úspěšných testů.     

 

 Teorie                                                                            Praktický výcvik

 5 hodin PSP - pravidla silničního předpisu                         28 jízdních hodin

 1 hodina OÚV - ovládání a údržba vozidla                         2 hodiny praktická údržba

 3 hodiny TZBJ - zásady bezpečné jízdy                4 hodiny zdravotní příprava 

 1 hodina ZP - zdravotní příprava

1 hodina OP - opakování a přezkoušení

 

 Poplatek magistrátu za zkoušku je 700,- kč a není zahrnutý v ceně.

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.