Vaše dotazy

1. Kdy a kam mohu přinést žádost a zdravotní způsobilost ?

Kdykoliv po telefonické dohodě do autoškoly nebo na místo, na kterém se domluvíme a odkud vyjíždíme ( Vysočanská Smile centrum )

2. Jak mohu zaplatit a kdy ? Děláte splátky? 

Při podání přihlášky hotově nebo na účet. Na 2 splátky, první se platí při podání přihlášky alespoň 50 %  z ceny.

3. Jak dlouho trvá výcvik ? 

Záleží na vás. Začínáme výukou teorie podle knihy, na online hodinách na Google Meet, kam po zaplacení dostanete přístupový kód. Většina z vás nikdy neseděla v autě. Naučit se teorii, ovládat vozidlo, jezdit podle pravidel a vše skloubit dohromady tak, abyste udělali zkoušky, není nic jednoduchého. Záleží též na tom, jak moc jste schopni zvládnout zkoušku psychicky.  Po pravdě, poslední 2 roky je to problém pro hodně žáků, takže na tento dotaz opravdu odpovídám až po té, co vás uvidím v autě. Rozhodně nepouštím do ulic nikoho, kdo na to není dostatečně připravený. Viz recenze 

4.  Kde se dělají zkoušky z pravidel ?
 

Testy se dělají na Magistrátu hl. m. Prahy, který má zkušební místnosti na adrese : Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10 ( Bohdalec/nad Edenem ).

Jízdy od autoškoly nebo první žáci při dovozu komisaře z Magistrátu.