Reference

Reference- někdy to vypadá, že si je píšu sama. Omyl, nejde to. Doufám, že i vy budete spokojeni. A jestliže ne, i to sem můžete napsat. Všechny reference si ostatně můžete přečíst sami na níže uvedených odkazech.  

Hned na začátku bych chtěl zmínit, že jestli chcete mít jen rychle papíry a nic neumět, tak tohle není pro vás ta pravá autoškola. Sice to trvá delší dobu, ale pak je to na silnici znát. Výhoda je, že paní Vitovská dělá teorii, stylem večerních meetingů, kde vysvětluje pojmy a na google mapách s vámi projíždí situace, kde budete jezdit. Když jsem šel poprvé na jízdy bál jsem se, ale zbytečně paní Vitovská je skvělá instruktorka a hlavně je s ní sranda. Občas sice nevíte, jestli něco myslí vážně nebo ne, ale to už se dá poznat, když voláte do autoškoly. Jízdy probíhají v rámci možností v klidu, pokud neuděláte nějakou úplnou koninu. Jak říká i pan komisař nevymýšlejte nic nového na silnici, když už to někdo vymyslel. Pochválil bych si paní Vitovské zkušenosti, které se snaží před svým žákům...třeba vás naučí jak brát zatáčky a kruháče jak závodník/závodnice...to jsem si já třeba moc užil. Paní Vitovská je taky člověk a dá se s ní povídat i o normálním životě, což jsem taky ocenil. Do autoškoly jsem šel na doporučení kamaráda a nemohl jsem si vybrat líp. Takzvaně žák "VIP" autoškoly :D
Chtěl bych moc poděkovat, že si mě vzala paní Vitovská na paškál a udělala ze mě Řidiče!
Maxim Turbulec...........bez turba
vloženo: 2. května 2023
vložil: Maxim, emailová adresa nezveřejněna

Maxim přezdívaný Maxim Turbolenc


Za prve bych za vse chtela Helene moc podekovat. Za vsechny zkusenosti, rady, podporu, ale hlavne za lidskost a smysl pro humor.
Helena dava velky duraz na online vyuku, coz je obrovske plus pro samotnou jizdu. Znalost pravidel je nezbytnost a velmi to usnadni cely proces, kdyz mate znalosti provozu uz v maliku. Stejne se tomu nevyhnete, takze cim driv tim lip.
Jizdy byly super. I kdyz se mi ne vzdy darilo, tak pokazde jsem odchazela vesela a nakopnuta udelat to priste lip.
Delka autoskoly neni nejkratsi, nicmene na to jsem byla predem upozornena a s tím jsem do toho sla.
Kdyz to celkove shrnu, myslim, ze jsem si nemohla vybrat lepe.
Jeste jednou dikyy a drzim palce vsem.

Denisa


Autoškola Helena, dlouho jsem vybírala tu správnou autoškolu, na doporučení jsem si vybrala právě tuto, nejlepší rozhodnutí! Musím vyzdvihnout paní instruktorku která se každému jednomu žákovi dokáže individuálně věnovat, klid který dokáže zachovat a lidskost, žádný stres! Teorii se oproti jiným autoškolám opravdu věnuje a vysvětluje! Dokáže si na každého udělat čas a vysvětlit. Žádný rychlokurz ale opravdová kvalita! Dekuji moc za všechno, po těch jízdách se mi bude stýskat. 

Kristyna


Autoškola Helena, je nejlepší volba kterou jsem si mohl vybrat.
Paní instruktorka je vtipná, hodná a má velkou trpělivost,
ale do provozu vás nepustí, dokud nepředvedete, že jste na to připravení.
I člověk jako já díky ní, pochopil co všechno má v autě dělat, a závěrečná zkouška, proběhla v pořádku.
100, dokonce 200% doporučuji. Mnohokrát děkuji za trpělivost a pozitivní přistup 

David


Teprve teď jsem se až dostala k hodnocení. V létě jsem dokončila výcvik. Zkoušky i testy na poprvé. Helena je velice trpělivá, na všechno jde v klidu, co člověk nechápe, v klidu vysvětlí. Výcvik s ní byl kvalitní. Na rozdíl od některých autoškol, Helena dává opravdu pozor na to, co žák dělá špatně, opravuje a poučuje a dokáže být i rázná. Na všechno jde však postupně, takže se člověk nemusí bát. Helena mě toho hodně naučila, vždy si v autě vzpomenu, co by mi kde řekla, na co by mě upozornila apod.
Teorie probíhala víceméně online. Ukazovali jsme si záznamy z našich jízd, řešili křižovatky, otázky k testům apod.
Helena se opravdu snaží, aby ze svých žáků udělala řidiče a ne je jen pustila do provozu. Nejenom že každý žák má knížku, ze které se učí, ale Helena i připravuje materiály (úkoly).
Výcvik s Helenou byl v době distanční výuky velké spestření, na jízdy jsem se těšila. Helena je správná ženská, bude vám nejen učitelkou, ale i kamarádkou. Moc děkuju za vše, co jste mě naučila, za společné jízdy a za skvělou společnost 

Karolína


Teorie se zde skvělé učí, hlavně díky skvělým přístupem informací přes internet a díky mnohým online hodinám. Jízdy bez stresu, podstatné je, že se v této autoškole opravdu naučíte řídit sám.
vloženo: 18. března 2022

Ondra